Menü Kapat

Pirtukxane.net nedir? Biz kimiz?

İnternet sayfamızı ziyaret ettiğinize göre siz iyi bir kitap okurusunuz.
Bizler de zaten siz değerli kitap okurlarına aradıkları her kitabı temin etmek için Pirtukxane adını verdiğimiz bu sanal kütüphaneyi oluşturduk.

Pirtukxane olarak kuruluş amacımız, Avrupa’da ve dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan kitap okurlarına kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Birinci önceliğimiz ise Avrupa’da ve dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan siz değerli kitap okurlarını memnun etmek ve talep ettiğiniz kitapları en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Amacımız sadece internet üzerinden kitap satışı yapan bir ticarethane olmak değildir. Siz değerli kitap okurlarıyla oluşturduğumuz kitabevimiz aracılığıyla demokratik bir aydınlanmayı esas alacak bir ilişki de kurmaktır.

Pirtukxane.net kitabevimiz sayesinde edebiyat, tarih, bilim ve felsefe alanlarında Türkçe ve Kürtçe başta olmak üzere pek çok farklı dilde yayınlanmış binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

Anadolu ve Mezopotamya coğrafyalarından çok sayıda kitabı pirtukxane.net sayesinde çok kolay edinebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde pek çok yayınevinin birçok kategoride yayınladığı kitapları inceleyebilir, ilgi alanıza göre kendi okuma listenizi oluşturabilir ve kitapları en hızlı şekilde edinmek için sipariş verebilirsiniz.

Sitemizde bulamadığınız ve okumak istediğiniz kitapları da e-posta veya sanal medya üzerinden bizimle iletişime geçerek bildirirseniz, sizin için elimizden gelen çabayı sarf edeceğimizden emin olabilirsiniz.

‘Evinizdeki kütüphaneniz’ olan Pirtukxane olarak siz değerli kitap okurlarına oldukça geniş bir kitap kataloğu sunuyoruz.

Pirtukxane.net aracılığıyla gerillaların anılarından Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın ve zindandaki tutsak yazarların eserlerine, kadın ve jineoloji alanında yayınlanmış kitaplardan Kürdistan ve dünya tarihi ve edebiyatı alanında yayınlanmış eserlere, çocuk kitaplarına, tarih, mitoloji, araştırma-inceleme, felsefe-psikoloji, din ve inanç kategorilerine kadar çok sayıda kitaba ulaşabilirsiniz.

Pirtukxane.net olarak ayrıca düzenleyeceğimiz çeşitli kampanyalarla okumak istediğiniz kitapları çok daha ekonomik fiyatla, hızlı gönderiyle sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Siz değerli kitap okurlarını memnun etmek ve kitaplar aracılığıyla demokratik bir aydınlanmayı sağlamak bizim varlık nedenimiz, temel felsefemizdir.

Web sitemize üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, yeni yayınlanan kitaplar hakkında bilgiler de edinebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için her zaman e-posta veya sanal medya üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.